ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Bądź na bieżąco z nowościami.
Zapisz się do newslettera!

Nasz BLOG

Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku , spowodowaną pandemią oraz wojną na Ukrainie, zastrzegamy możliwość zmiany terminu dostaw oraz cen. 

Oferujemy bardzo bogatą kolekcję produktów umożliwiających wyposażenie wnętrz, w sposób dokładnie spełniający oczekiwania pod kątem estetycznym oraz wymagania użytkowe. W naszym asortymencie znajdują się wykładziny dywanowe, a także chodniki oraz dywany. Produkty wykonane są z naturalnego surowca, jakim jest wełna. Dzięki temu są przyjemne w dotyku, a jednocześnie umożliwiają zaaranżowanie wnętrza dokładnie w takim stylu na jakim Państwu zależy. Wykładzina dywanowa może być bowiem stworzona w dowolnym kolorze, a także zaopatrzona w atrakcyjny, modny wzór. Zapewniamy bardzo szeroki wybór wykładzin zróżnicowanych estetycznie. Mamy w ofercie wykładziny dywanowe wykonane w wielu interesujących kolorach i wzorach. Posiadamy wykładziny o wzorach kwiatowych , bardzo wyrazistych, jak i w subtelnych, stonowanych kolorach, tworzących atrakcyjny deseń. Mamy w ofercie także modele wykładzin z geometrycznymi wzorami, jak również ze wzorami inspirowanymi zwierzęcymi motywami pasów bądź cętek. Dzięki temu oferowane przez nas wykłądziny idealnie nadają się do wnętrz nowoczesnych, jak również urządzonych w stylu klasycznej elegancji.Proponujemy wykładziny dywanowe naturalne, produkty z wełny albo wykładziny Axminster, powszechnie uważane  za bardzo trwałe. Są świetnym izolatorem ciepła oraz tworzą naturalny, zdrowy klimat w pomieszczeniu. Potrafią w ciekawy sposób poprawić wygląd, ale też funkcjonalność wnętrza. Taka wykładzina obiektowa, biurowa, domowa czy hotelowa nada luksusowego charakteru pomieszczeniu. Oferujemy w naszym sklepie wyroby uznawane za jedne z najlepszych na świecie i to bez względu na rodzaj materiału z jakiego zostały wykonane. Spełniają bowiem najwyższe, rygorystyczne normy, dzięki czemu produkty mogą być zastosowane w wielu obszarach, również o walorach reprezentacyjnych. Bardzo efektownie się prezentują się w luksusowych wnętrzach. Obok wysokiej jakości, komfortu użytkowania oraz ciekawego designu nasze wykładziny odznaczają się uniwersalnym zastosowaniem. Proponowane przez nas rozwiązania mogą być wykorzystane jako wykładziny biurowe, hotelowe, a także sprawdzają się w placówkach edukacyjnych, obiektach mieszkalnych i wielu innych pomieszczeniach. W naszej ofercie znajdują się wykładziny w kilku wariantach wymiarowych. Pozwala to na użycie wykładzin w dowolnym miejscu i będą idealnie pasowały w małych pokojach, jak i dużych pomieszczeniach – przygotowaliśmy rozwiązania odpowiadające indywidualnym potrzebom.

 

W razie Państwa zainteresowania prosimy o kontakt, w ofercie posiadamy więcej wzorów. Oferty cenowo-terminowe wysyłamy na indywidualne zapytania.

Dywany z wełny należą do najpopularniejszych wyrobów, które użytkownicy cenią za  trwałość, wzornictwo, kolorystykę oraz za to, że są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Nasze dywany to produkt Premium. Dywany z naszej oferty to najlepsze rozwiązanie dla wnętrza aby zapewnić ciepłą i przytulną atmosferę a także zapewnić walory dekoracyjne jak i trwałą funkcjonalność.

Nasza oferta Premium to możliwość zamówienia najwyższej jakości dywanów z własnym logiem albo z indywidualnym wzorem i to już od 20 m2.

Dywany Axminster -  wg indywidualnego projektu -  produkujemy już od 20 m2

Dywany 100% wełna - wg indywidualnego projektu - produkujemy już od 40 m2.

Poniżej przedstawiamy przykładowe wzory z logiem firmowym.

 

W razie Państwa zainteresowania prosimy o kontakt. Oferty cenowo-terminowe wysyłamy na  indywidualne zapytania.

 

 

 

 

Wykładziny dywanowe - 10 LAT GWARANCJI

Dywany

Płytki dywanowe

Płytki dywanowe to elementy wykładziny wykonanej na podkładzie bitumicznym. Niektóre z modeli płytek występują także w rolce. Płytki składają się z kilku warstw i posiadają wymiary 50 x 50 cm. Płytki z naszej kolekcji to bogate wzornictwo i niezliczone ilości kolorów przez co można tworzyć różne wzory. Płytki dostępne są w najbardziej oczekiwanych na rynku , specyfikacjach technicznych. Płytki charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz tym, że świetnie pochłaniają dźwięk i tu na szczególną uwagę zasługują płytki akustyczne. Poważnym argumentem w wyborze wykładziny w płytkach, jest łatwa wymiana poszczególnych elementów przy punktowym zabrudzeniu.

Zalety :

- wysoka jakość, trwałość, - szybka i łatwa instalacja, - możliwości  tworzenia wielu, różnych wzorów, - minimalne odpady, - wymiana poszczególnych elementów wykładziny.

 

W razie Państwa zainteresowania prosimy o kontakt, posiadamy więcej wzorów w ofercie. Oferty cenowo-terminowe wysyłamy na indywidualne zapytania.