ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Bądź na bieżąco z nowościami.
Zapisz się do newslettera!

Nasz BLOG

Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku , spowodowaną pandemią oraz wojną na Ukrainie, zastrzegamy możliwość zmiany terminu dostaw oraz cen. 

02 września 2020
1446,00 zł
2 356,00 zł
194,00 zł

Inne produkty

Opis produktu

 

Nośność kg: 1500
Pojemność L: 750
Długość mm: 1645
Szerokość mm: 1315
Wysokość mm: 525
Waga kg: 129


Wymiary wewnętrzne/inne DxSxW (mm):
-Objętość: 550 litrów
-Tunele widłowe, szerokość: 265 mm, wysokość: 95 mm
-Odległość między tunelami wideł (wewnętrzne krawędzie): 150 mm
-Całkowita szerokość nad tunelami wideł (zewnętrzne krawędzie): 705 mm
-Wzór otworów do montażu koła: 80 x 105 mm, 4 otwory, średnica 12 mm

 

Kontenery samowyładowcze z niskimi burtami doskonale nadają się tam gdzie jest potrzeba użycia niższego zbiornika na odpady np. do zbierania odpadów z maszyn stolarskich. Kontenery samowyładowcze  są  oszczędnym i wydajnym narzędziem do sortowania odpadów, przetwarzania i transportu sypkich materiałów lub np. ścinków metali. Kontenery - Koleby są starannie zaprojektowane, odpowiednio wyważone, wzmocnione i malowane proszkowo w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i żywotności przy jednoczesnej bezawaryjności i lekkości konstrukcji.. Kontenery samowyładowcze są wyjątkowo łatwym i ergonomicznym sposobem do segregowania odpadów, nie angażując czasu ani siły fizycznej pracowników do przemieszczania odpadów. Alternatywą tego relatywnie niedrogiego rozwiązania są niejednokrotnie źle wywarzone koleby wymagające do opróżnienia rąk ludzkich oraz drogie obrotnice do plastikowych kontenerów których cena jednostkowa przewyższa zakup całej floty naszych kontenerów.

 

Czas dostawy:  dostępny na zamówienie

 

Opis:

Niskie pojemniki idealne do stosowania na stanowiskach pracy, gdzie wysokość odgrywa rolę. Ułatwiają przenoszenie odpadów, trocin, drewna, drzazg itp. Wbudowana blokada wideł zapewnia bezpieczną obsługę.

5 268,00 zł

 

Kontener samowyładowczy, z niskimi burtami, 750