ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Bądź na bieżąco z nowościami.
Zapisz się do newslettera!

Nasz BLOG

Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku , spowodowaną pandemią oraz wojną na Ukrainie, zastrzegamy możliwość zmiany terminu dostaw oraz cen. 

02 września 2020
1446,00 zł
1 630,00 zł

Inne produkty

Opis produktu

 

Maksymalna nośność: 60 kg
Wysokość podnoszenia: 1180 mm
Całkowita wysokość: 1710 mm
Szerokość: 725 mm
Głębokość: 720 mm
Prędkość podnoszenia / opuszczania: 0,10 / 0,14 m / s
Akumulatory: 12 V - 12 Ah


Przemieszczanie opon nie zawsze jest „lekką” pracą, a podnośnik kół odciąża operatora z wszelkich obciążeń podczas montażu i demontażu średnich i małych opon. Ruch pionowy uzyskuje się za pomocą mechanizmu przesuwu, który jest realizowany przez podnoszenie śruby przez mocny silnik sterowany przyciskiem na uchwycie, który można obsługiwać jedną ręką. Wózek można łatwo przesuwać dzięki czterem skrętnym kołom. Zasilanie dostarczane przez dwa akumulatory 12 V - 12 Ah. Specjalny kształt rączki zapewnia minimalną ingerencję podczas montażu / demontażu opon, a jednocześnie skuteczność i wygodny uchwyt podczas rączki wózka. Obniżenie wsporników umożliwia łatwe załadowanie koła dzięki toczeniu się po stronie podnośnika.

 

 

Czas dostawy:  ok 7 dni

 

Opis:

Przemieszczanie opon nie zawsze jest „lekką” pracą, a podnośnik kół odciąża operatora z wszelkich obciążeń podczas montażu i demontażu średnich i małych opon. Ruch pionowy uzyskuje się za pomocą mechanizmu przesuwu, który jest realizowany przez podnoszenie śruby przez mocny silnik sterowany przyciskiem na uchwycie, który można obsługiwać jedną ręką.

10 850,00 zł

 

Elektryczny podnośnik do kół