Wykładziny biurowe, hotelowe, płytki dywanowe

 

Oferujemy bardzo bogatą kolekcję produktów umożliwiających wyposażenie wnętrz, w sposób dokładnie spełniający oczekiwania pod kątem estetycznym oraz wymagania użytkowe. W naszym asortymencie znajdują się wykładziny dywanowe, a także chodniki oraz dywany. Produkty wykonane są z naturalnego surowca, jakim jest wełna. Dzięki temu są przyjemne w dotyku, a jednocześnie umożliwiają zaaranżowanie wnętrza dokładnie w takim stylu na jakim Państwu zależy. Wykładzina dywanowa może być bowiem stworzona w dowolnym kolorze, a także zaopatrzona w atrakcyjny, modny wzór.

Zapewniamy bardzo szeroki wybór produktów zróżnicowanych estetycznie. Mamy w ofercie przedmioty wykonane w wielu interesujących kolorach i wzorach. Posiadamy przedmioty o wzorach kwiatowych , bardzo wyrazistych, jak i w subtelnych, stonowanych kolorach, tworzących atrakcyjny deseń. Mamy w ofercie także modele z geometrycznymi wzorami, jak również z wzorami inspirowanymi zwierzęcymi motywami pasów bądź cętek. Dzięki temu oferowane przez nas przedmioty idealnie nadają się do wnętrz nowoczesnych, jak również urządzonych w stylu klasycznej elegancji.

Proponujemy wykładziny dywanowe naturalne, jakimi są proponowane przez nas przedmioty z wełny albo Axminster, powszechnie uważane są za bardzo trwałe. Są świetnym izolatorem ciepła oraz tworzą naturalny, zdrowy klimat w pomieszczeniu. Potrafią w ciekawy sposób poprawić wygląd, ale też funkcjonalność wnętrza. Taka wykładzina biurowa, domowa czy hotelowa nada luksusowego charakteru pomieszczeniu.

Oferujemy w naszym sklepie wyroby uznawane za jedne z najlepszych na świecie i to bez względu na rodzaj materiału z jakiego zostały wykonane. Spełniają bowiem najwyższe, rygorystyczne normy, dzięki czemu produkty mogą być zastosowane w wielu obszarach, również o walorach reprezentacyjnych. Bardzo efektownie się prezentują się w luksusowych wnętrzach. Obok wysokiej jakości, komfortu użytkowania oraz ciekawego designu nasze przedmioty odznaczają się uniwersalnym zastosowaniem. Proponowane przez nas rozwiązania mogą być wykorzystane jako wykładziny biurowe, hotelowe, a także sprawdzają się w placówkach edukacyjnych, obiektach mieszkalnych i wielu innych pomieszczeniach.

W naszej ofercie znajdują się przedmioty w kilku wariantach wymiarowych. Pozwala to na użycie przedmiotów w dowolnym miejscu, będą idealnie pasowały w małych pokojach, jak i dużych pomieszczeniach – przygotowaliśmy rozwiązania odpowiadające indywidualnym potrzebom. W razie Państwa zainteresowania prosimy o kontakt. Oferty cenowo-terminowe wysyłamy na indywidualne zapytania.

 

Kolekcje wykładzin wełnianych i sztucznych można obejrzeć albo ściągnąć pod poniższym linkiem :

Kolekcje wykładzin dywanowych Axminster

Kolekcje wykładzin dywanowych poliamid 100% i wełnianych

Dywany

Dywany z wełny należą do najpopularniejszych wyrobów, które użytkownicy cenią za  trwałość, wzornictwo, kolorystykę oraz za to, że są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Nasze dywany to produkt Premium. Dywany z naszej oferty to najlepsze rozwiązanie dla wnętrza aby zapewnić ciepłą i przytulną atmosferę a także zapewnić walory dekoracyjne jak i trwałą funkcjonalność.

Nasza oferta Premium to możliwość zamówienia najwyższej jakości dywanów z własnym logiem albo z indywidualnym wzorem i to już od 20 m2.

Dywany Axminster -  wg indywidualnego projektu -  produkujemy już od 20 m2

Dywany 100% wełna - wg indywidualnego projektu - produkujemy już od 40 m2.

Poniżej przedstawiamy przykładowe wzory z logiem firmowym.

 

W razie Państwa zainteresowania prosimy o kontakt. Oferty cenowo-terminowe wysyłamy na  indywidualne zapytania.

 

Najnowszy katalog dywanów można obejrzeć albo ściągnąć pod poniższym linkiem :

Katalog dywanów 2019

 

Chętnie prześlemy także Państwu pełny katalog dywanów , w pliku PDF.

 

Płytki dywanowe

Płytki dywanowe to elementy wykładziny wykonanej na podkładzie bitumicznym. Płytki składają się z kilku warstw i posiadają wymiary 50 x 50 cm. Płytki z naszej kolekcji to bogate wzornictwo i niezliczone ilości kolorów przez co można tworzyć różne wzory. Płytki dostępne są w najbardziej oczekiwanych na rynku , specyfikacjach technicznych. Płytki charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz tym, że świetnie pochłaniają dźwięk. Poważnym argumentem w wyborze wykładziny w płytkach, jest łatwa wymiana poszczególnych elementów przy punktowym zabrudzeniu.

Zalety :

- wysoka jakość, trwałość, - szybka i łatwa instalacja, - możliwości  tworzenia wielu, różnych wzorów, - minimalne odpady, - wymiana poszczególnych elementów wykładziny,

W razie Państwa zainteresowania prosimy o kontakt. Oferty cenowo-terminowe wysyłamy na  indywidualne zapytania.

 

Kolekcję płytek dywanowych można ściągnąć pod poniższym linkiem :

Kolekcja płytek dywanowych

PDSAWEC-73

PD-SAW-EC

PDSAWER-72

PDSAWER-72

PD-SAW-ER

PDSAWES-77

PD-SAW-ES

PDSAWMS-289

PD-SAW-MS

PDSAWMV-82

PD-SAW-MW

PDSAWW9P-80

PD-SAW-W9P

PDSAWW9S-93

PD-SAW-W9S

PDSAWCI-60

PD-SAW-CI

Skontaktuj się z nami

Napisz co potrzebujesz

Kontakt z nami :

 

Tel : +48 795 063 133

Tel : +48 509 063 133

Biuro :

Tel : +48 71 733 67 93 

Fax : +48 71 733 68 56 

e-mail : skander@skander.com.pl

Strona : www.skander.com.pl

 

Adres korespondencyjny :

ul.Kamieńskiego 200/2 ;  

51-126 Wrocław

Magazyn przeładunkowy :

Less Mess Storage - Wrocław

ul.Pełczyńska 19 ;

51-180 Wrocław

 

Menadżer na regiony :

Płd-Wsch. Polska / Wsch.Europa

Tel. +48 721 279 983

inwestycje@skander.com.pl

 

Dane identyfikacyjne :

NIP : 8991202452

Regon : 931041797